Eshopy

POTŘEBUJETE NOVOU ZIMNÍ BUNDU?

Vybírejte pohodlně z domácího křesla na našich e-shopech!

Tento web je tu pro Vás, abyste si vybrali správnou zimní bundu a naše e-shopy jsou tu, abyste si je mohli za skvělé ceny pořídit. Tyto e-shopy jsou jedny z největších na českém trhu a disponují sítí kamenných prodejen, kde si můžete zimní bundy vyzvednout, vyzkoušet a získat slevu za osobní odběr!

Pokud máte rádi akční sporty a módu s těmito sporty spojenou, pak je e-shop boardstar.cz přesně pro vás! Najdete zde kompletní vybavení na sporty jako snowboarding, skateboarding, longboarding ad. a také se zde můžete kompletně obléknout.

E-shop nabízí nepřeberné množství v kategotii street boty, nebo boty na skateboard. V této kategorii jsou v zastoupení značky jako Vans, Circa, DC Shoes, Etnies, DVS ad. Dále se můžete obléci od hlavy až po paty se značkami Burton, Carhartt, Roxy, Quiksilver, Fox, nebo Metal Mulisha. Na výběr je přes 150 značek renomovaných i méně známých výrobců. Najdete zde také batohy Dakine a Burton v největším množství na našem trhu. Samozřejmostí jsou také zimní bundy od výrobců jako Burton, Analog, 686, Special Blend, Roxy ad. Veškeré zboží je vždy skladem a okamžitě připravené k expedici. Poštovné zdarma již při nákupu za 900,- Kč.

Více >>