Novinky

Zimní bundy a jejich nejnovější kolekce. Kde dostat zimní bundy za nejlepší ceny, kde mají pánské a dámské zimní bundy v největším výběru, to se dozvíte na našich stránkách. Nezapomínáme také na ty nejmenší a řekneme Vám, kde dostanete skvělé dětské zimní bundy.

Pokud nestihnete pořídit vánoční dárek včas, nezoufejte!

Naše kamenné prodejny jsou pro Vás otevřeny i 24.12. 2013 do 16:00!

Nejen zimní bundy tak můžete pořídit i na Štědrý den a udělat tak ještě radost na poslední chvíli!

Můžete zde také vyzvednout dárky, které jste objednali na našich partnerských e-shopech. Získáváte tak možnost objednané zboží vyzkoušet, ale i dodatečný bonus v podobě 12% slevy!

Celý článek >>

Další zimní bundy, které rozšířili naši nabídku nejnovějších kolekcí jsou od značky Rip Curl

Tři dekády výroby zimního oblečení Vám zaručí, že zimní bundy Rip Curl poskytují tu správnou ochranu při zimních sportech. Snowboardisté i lyžaři po celém světě spoléhají na jejich maximální ochranu, neomezující střihy a kvalitní zpracování, které mu dodává vysokou odolnost. To nabízejí jak pánské, tak dámské zimní bundy Rip Curl a tu nejnovější kolekci můžete dostat i na našich partnerských e-shopech.

Celý článek >>

Další várka zimních bund, ze kterých můžete vybírat jsou od značky Protest. Zimní bundy Protest jsou pohledné na oko a komfortní pro tělo. Na horách poskytují spolehlivou ochranu at´už jezdíte na snowboardu, na lyžích, sáňkujete, nebo si užíváte jiné zimní radovánky. 

Celý článek >>

Nová kolekce

Značka Analog je dceřinou společností značky Burton a kromě jiného nabízí také luxusní bundy na snowboard, které Vás nezklamou ani v nejextrémnějším počasí. 

Zimní bundy Analog jsou synonymem progrese a nových nápadů, které nám snowboarding ještě více zpříjemňují. Jsou vyrobeny z technicky vyspělých materiálů, zajišťujících tepelný komfort a odvod přebitečné vlhkosti. Bundy Analog skvěle chrání a budete v nich vypadet nesmírně stylově!

Zimní bundy Analog na snowboard z nejnovější kolekce můžete již nyní objednávat na našich partnerských e-shopech!

Celý článek >>

Nejnovější kolekci zimních bund Burton dostanete již nyní na našich partnerských e-shopech a kamenných prodejnách

Zimní bundy Burton poskytují tolik potřebný komfort při jěždění a zajišťují, aby Vám nebyla zima a byly v suchu. V těchto bundách se budete skvěle cítit i nejextrémnějších podmínkách a zajistí Vám nejlepší ochranu.

Pánské zimní bundy Burton

jsou ideální jak do města, tak na hory. Pánské zimní bundy Burton jsou uzpůsobeny tak, aby se v nich perkektně sportovalo a pomáhaly k lepším výkonům. Mají pohodlné střihy, které neomezují pohyb a ježdění v nich je více zábavné.

Dámské zimní bundy Burton

jsou ergonomicky přizpůsobené ženské postavě, takže skvěle padnou. Dále jsou dámské zimní bundy Burton opatřeny funkčními materiály, které Vás udrží v suchu a teple po celý den.

Celý článek >>

Dámské zimní bundy Roxy z nové kolekce

Pro všechny holky, slečny, dámy a všechny snowboardistky, dorazila na naše partnerské e-shopy nejnovější kolekce Roxy, která zahrnuje také dámské zimní bundy Roxy.

Pro všechny, které chtějí vypadat na horách skvěle stylově, jsou dámské zimní bundy Roxy ideální volbou. Mezi holkami jsou nesmírně oblíbené pro jejich pohodlné střihy, uvolněný styl, krásné designy a hlavně pro jejich skvělou ochranu.

Dámské zimní bundy Roxy používá např. olympijská vítězka Torah Bright.

Celý článek >>