Kvalitní pánská zimní bunda, to je základ zimního oblečení pro kluky. Pánské zimní bundy musí chránit naše těla před mrazivým zimním počasím a zároveň se v nich musíme dobře cítit. Kvalitní pánské zimní snowboardové bundy jsou např. od značek Burton686, DC Shoes, Grenade, nebo Nugget.

Řazení:
Počet položek:

PÁNSKÉ ZIMNÍ BUNDY

musí splňovat dvě hlavní věci: ochránit tělo před nepřízní zimního počasí a musíme se v nich dobře cítit. Na výběr jsou pánské zimní bundy do města a pánské sportovní zimní bundy, které využijete především na horách při snowboardingu, nebo lyžování. 

PÁNSKÉ ZIMNÍ BUNDY DO MĚSTA

jsou zateplené zimní bundy, které využíváme především v městském provozu. Pánské street zimní bundy jsou ideální na nošení do školy, do práce, nebo na horách, když zrovna nejezdíme. Při extrémních mrazech jsou do města perfektní také pánské péřové bundy, které poskytují dostatek tepelného komfortu.

Krásné zimní pánské street bundy nabízejí např. značky VolcomMatix, Circa, Burton, nebo Analog.

PÁNSKÉ ZIMNÍ BUNDY NA SNOWBOARD A LYŽOVÁNÍ

Tyhle bundy jsou opatřeny technickými materiály, které pro nás při ježdění "pracují". Jsou to funkční materiály, které zajistí, aby nám na horách nebyla zima a aby jsme byli neustále v komfortu sucha. Pánské zimní bundy na ježdění musí mít také pohodlné střihy, které nijak neomezují v pohybu a při ježdění nám poskytují potřebnou volnost.

Nejoblíbenější pánské zimní snowboardové bundy jsou od značek Burton, 686, Grenade, DC Shoes, Analog, nebo Quiksilver.